Fietstour in Den Haag
op de #goudenfiets
Met Cycle and the City staat je een unieke fietstour te wachten die je langs de meest iconische plekken en onbekende schatten van deze prachtige stad leidt. Als jij in Den Haag verder wilt komen, dan alweer die winkelstraat en het Plein, dan moet je maar eens snel verder lezen. Want Haagser dan deze fietstour ga je het niet vinden. Stap op onze ‘gouwe’ fietsen en laat je meevoeren door vette verhalen en een rijke geschiedenis die zelfs de doorgewinterde Hagenees zal verrassen.
De leukste fietstocht
in Den Haag met gids
Onze tours en gidsen staan bekend om hun gezelligheid en humor, gebracht met een echt Haags accent. Het is een ervaring voor jong en oud die je niet alleen wijzer, maar ook vrolijker maakt en verder gaat dan alleen ‘ouwe’ verhalen. Onze tour is een middag vol interactie en plezier, waarbij je Den Haag niet alleen zult zien maar ook intens zult proeven, ruiken en voelen. Vanuit het oudste steegje, Halstraat 12, van Den Haag start de gouden fietstour.

Ontdek Den Haag met onze fietstocht
Als jij na zo’n 4,5 uur na de fietstour van je fiets afstapt, in de mooiste en gezelligste feestkroeg die we hier hebben, ben je niet alleen wijzer, maar ook blijer geworden. Is dit allemaal Haagse bluf? Dat hebben we zeker, maar deze keer niet. Wij hebben het lef dit hardop te zeggen. Na jarenlang positieve reacties te hebben gehad van onze klanten, durven wij jullie een geweldige middag te beloven.
En zeg nou eens eerlijk, waar kun je 4,5 uur vermaak op een gouden fiets met meerdere horeca stops krijgen voor die prijs? Ja, zelfs je avondeten zit erbij. Het antwoord is simpel: Helemaal nergens. Gaan we je zien? Lijkt mij wel toch?

Feestelijke fietstour door Den Haag
Wij hebben gouwe fietsen, vette verhalen en mooie horeca voor je klaar staan. Jij denkt alles van Den Haag te weten? Dan gaan wij je gelijk beloven, dat we jou toch historisch nog even bij gaan spijkeren. De afsluiter is een feest in de kroeg, waar je fietstocht een onvergetelijke herinnering wordt.
Dus, ben je er klaar voor om Den Haag in al haar glorie te beleven met de leukste gidsen, inclusief passie en interactie? Of wil je meer weten over de eeuwenoude geschiedenis en de best bewaarde geheimen? Cycle and the City belooft je de tijd van je leven. Reserveer nu je plek op de mooiste fietstour door Den Haag! Als kers op de taart leren we je ons Haagse Gouden Fietsenlied. Aan het einde van de tour, in de kroeg, zingen we samen vol overgave. Wil je alvast oefenen? Check het liedje op Spotify.

Beleef Den Haag met onze fietstour
Onze tour neemt je niet alleen mee naar de bekende hoeken van Den Haag, maar ook langs plaatsen waar sommige grote artiesten zijn begonnen. Is- tie nou Hagenaar of Hagenees? Ontdek de verschillen. Daarnaast nemen wij je mee naar een locatie die je het “La Casa de Papel” gevoel geeft – een ervaring die je nergens anders in Den Haag zult vinden.
Verder ontdek je met ons het Spaanse, Italiaanse en zelfs het Montmartre gedeelte van Den Haag. Elk van deze wijken heeft zijn eigen unieke charme en verhalen die wachten om ontdekt te worden. Onze tour biedt je de kans om een prachtige verborgen kapel te zien die veel Hagenaars zelf niet eens kennen.
Fietstour arrangementen in Den Haag
Ochtend arrangement
€49,95 per persoon- Inclusief hapjes en drankjes
Klassenuitje arrangement
Overleg per persoon- Inclusief 2 lekkernijen
Ervaringen fietstour Den Haag #goudenfiets
Onder leiding van twee Hagenezen de geschiedenis van Den Haag ontdekken met de nodige Haagse humor. Naast mooie verhalen is er ook aan een natje en een droogje gedach. Regelmatig gestop bij iconische Haagse eet- en drinkgelegenheden. Zelfs voor een Hagenees een ware ontdekkingstocht.Het team heeft een topmiddag gehad. Dank voor de goed zorgen!
Raymond was onze tourguide en we (groep vrienden) hebben een super leuke dag gehad, waarbij we leuke plekjes van den haag hebben bezocht waar we anders nooit waren gekomen. Daarnaast ontbrak het ons niet aan voldoende spijs en drank. De leukste tour van den haag waarbij het informatieve gecombineerd wordt met het aangename.
Hele leuke (ochtend) fietstour gedaan! Zo leuk om te zien hoe Den Haag langzaam “wakker” wordt en de dag begint. Onze gids Gerard heeft ons plekjes in de stad laten zien waar je normaal gesproken niet komt en hele leuke verhalen over de geschiedenis van de stad verteld, onder het genot van een hapje en een drankje. Een echte aanrader, zeker doen!
Onze andere steden
Ontdek waarom een Scheveninger nooit een Hagenees zou zijn, bezoek de beste kroegen, en geniet van interessante verhalen.
Lees meerHaagse Fietstour op maat?
Wil je je ervaring nog persoonlijker en unieker maken? Cycle and the City biedt ook de mogelijkheid om een fietstour op maat te organiseren. Neem contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden. Jouw wensen staan centraal in het creëren van een onvergetelijke ervaring op de fietstocht Den Haag, fietstocht Delft en fietstocht Scheveningen.